National Geographic Eesti november, 11/2017

25. oktoober 2017, 13:25

National Geographic Eesti 2017. aasta novembrikuu numbri kokkuvõte

TOIMETAJA VEERG: Lood teenimisest ja ohvrimeelsusest – National Geographicu peatoimetaja Susan Goldberg vestleb raamatu „The Long Road Home“ („Pikk kodutee“) autori Martha Raddatziga sõjast.

AVASTA: Kestlikkus – Appi tõttab adru; Pissuaarid Pariisi tänavail; Kodus kasvatatud; Kuidas säilitada maasikaid; Külvates rahu. 

TÄHEJUTUD: Üks eelistab merd, teine tähti – Astrofüüsik Neil deGrasse Tysoni küsimustele vastab okeanograaf Sylvia Earle.

NÄGEMUSD: Sinu võte 

MAAILMA ÕNNELIKEMAD PAIGAD: Mis on ühist Taanil, Costa Rical ja Singapuril? Sealsed inimesed tunnevad end turvaliselt, näevad endal eesmärki ja naudivad elu, milles on vähe stressi ja palju rõõmu. Kuidas nad seda teevad? 

PTEROSAURUS – VEIDRAIM TIIVULINE OLEND: Uued avastused muudavad vanu seisukohti pterosauruste, kõige suuremate, tigedamate ja kummalisemate loomade kohta, kes eales on lennanud.

VAKTSIINIDE TÄHTSUS: On võimalus, kuidas päästa sadu tuhandeid noori elusid: manustada lastele vaestes riikides vaktsiine, mida jõukad riigid peavad iseenesestmõistetavaks.

TANTS KÖIEL: Dagestani köietantsijate etteastetel turvavõrku ei kasutata.

NEID EI VALITUD: Minnesota maakonnalaatade loomakonkurssidel valitseb tihe konkurents. Võidavad üksikud. Mis saab teistest?

ÜRGINSTINKT: Üksikvanemaga perekond

TOIMETAJA VEERG: Nii petlik on õnn

Vaata kõiki uudiseid

Toetajad:

Telli ajakiri

Telli National Geographic
National Geographic on maailma suurim populaarteaduslik ajakiri.
Ajakiri ilmub ühe korra kuus, iga kuu alguses.
Hind: e-arve püsimaksega 6,95 €, aastaks 79 €
Telli Ajakiri